SVET NOŽOV

 
 
 
HP_boker.png HP_marttiini.png HP_miguel.png HP_puma.png HP_victorinox.png HP_zlovec2.png HP_ztaktik_(1).png
 
 

 

Nakupujte online, nakupujte bezpečne.

Ďakujeme Vám za dôveru.

 

     

 
 

truck

Doprava od 1,9 EUR

guarantee

Záruka originality a kvality

šípka

Možnosť vrátenia tovaru a peňazí do 30 dní

odosielanie do 48h

Tovar skladom odosielame do 48 hodín

 
 
 
 

príroda volá

Príroda volá

Polovnícke a lovecké nože

Ponuka

taktické nože

Taktické nože

Ponuka

  • boker
  • muela
  • victorinox
  • boker plus
  • opinel
  • puma
 
 
NOVÉ PRODUKTY
 
 
VÝPREDAJ
 
 

Svet nožov

Vitajte v e-shope SVET NOŽOV. Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné nože, nožíky, dýky, pevné nože, vreckové nožíky, zatváracie nožíky, švajčiarky nožík, mačety, sekery, detské nožíky, karambity, vyskakovačky, motýle, balisongy, nože do prírody, rybárske nože, mäsiarske nože, kuchynské nože, kuchárske nože, hubársky nožík, damaskové nože a dýky, bojové nože, taktické nože, nože pre poľovníkov. 
Ponúkame množstvo kvalitných a značkových nožov ako aj doplnkov do prírody. Skladom máme vyše 1000 produktov, ktoré čakajú už len na Vás. Neváhajte, objednávajte, nakupujte. Každý nôž, nožík, dýka, brúska, termoska, púzdro, buzola, kompas, mačeta, baterka, svietidlo je originál dodaný priamo od výrobcu alebo od distribútora. V našej ponuke si môžete vybrať zo svetových značiek:
Albainox, Boker, Helle, Herbertz, CH Knives, Joker, J&V, Magnum, Marttiini, Miguel Nieto, Mikov, Muela, Opinel, Puma, Real Steel, Rui-K25, Severná Koruna, Victorinox, Victorinox-Swibo, Zlatoust Air, termosky Stanley, brúsky Victorinox, baterky a svietidlá Fenix. Predávame brúsky na nože, elektrické brúsky, vreckové brúsky, brúsne kamene, ocielky, púzdra na nože, kresadlá, termosky, termosky na čaj, kompasy, buzoly, LED baterky a svietidlá, čelové baterky a iné doplnky a príslušenstvo.
V našom e-shope nájdete darčeky pre každú príležitosť. Našu ponuku sa snažíme stále doplnať o nový tovar a nové značky. Hľadáte niečo pre seba, alebo darček pre svojich blízkych, známych, kamarátov, kolegov, obchodných partnerov či manželku do kuchyne? Veríme, že v našej ponuke nájdete ten správny nôž alebo doplnok, ktorý poteší každého. Ak Vás naša ponuka zaujala, a mali by ste záujem vo svojej predajni alebo e-shope predávať značky a produkty, ktoré ponúkame, neváhajte a kontaktujte nás na info@svetnozov.sk alebo na mobilnom čísle : +421 905 963 886. Tovar dodávame do obchodov a e-shopov po celom slovensku zo zameraním na poľovníctvo, rybárstvo, outdoor, army, bushcraft, survival, domáce potreby, kuchynky. Budeme sa tešiť na spoluprácu s Vami. Váš SVET NOŽOV.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia