Böker Tirpitz Damast 110190DAM

Kód: 110190DAM
Neohodnotené
Značka: Böker
€629
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Damaškový zatvárací EDC nôž Böker Tirpitz Damast sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a jeho čepeľ je vyrobená z ocele nemeckého bojového križnika Tirpitz, ktorý brázdil moria a oceány v druhej svetovej vojne. Je určený pre všetkých milovníkov nožov, ktorý ocenia exkluzívne spracovanie a neodradí ich ani vyššia cena. Vreckový nôž Böker Tirpitz Damast kombinuje v sebe, históriu, tradíciu a moderné technológie. Je vyrábaný ručne z damascenskej ocele výhradne v nemeckom Solingene. Dodáva sa v priehľadnej darčekovej kazete s certifikátom a sériovým číslom.

 

Damaškové nože svojou krásou a eleganciou patria na vrchol umeleckého spracovania medzi výrobcami nožov, ktorý ponúkajú kvalitné a luxusné damaškové nože s pevnou čepeľou alebo krásne damaškové zatváracie nože. Nože z damascénskej ocele vznikajú spájaním, zváraním a plátovaním niekoľkých desiatok až stoviek vrstiev dvoch ocelí. Najčastejšie sa jedná o spájanie uhlíkovej ocele a nerezovej ocele dokopy z čoho vzniknú exkluzívne čepele nožov, mečov a iných výrobkov s jedinečnou neopakovateľnou kresbou. Nože z damaškovej ocele a vyznačujú sa svojou tvrdosťou, odolnosťou a pružnosťou.

 

Böker z nemeckého mesta Solingen sa špecializuje na výrobu nožov s rôznym zameraním a využitím. Už pri prvotnom pohľade na nože tejto značky vám bude jasné, že takýto nôž aj niečo vydrží. Böker sa vyznačuje naozaj dlhodobou históriou, a jej produkty sa môžu skutočne pýšiť obrovskou kvalitou. Aj preto ide o ideálnu voľbu bez ohľadu na to, na čo nôž budete potrebovať. Nože Böker majú svoje právoplatné zastúpenie medzi loveckými či poľovníckymi nožmi, nožmi do prírody, kuchynskými nožmi alebo kuchárskymi nožmi. Böker nože sa vyznačujú skvelou kvalitou a výborným prevedením, skvelo sadnú do ruky, čo umožňuje dobrú manipuláciu pri rezaní, krájaní alebo pri akomkoľvek inom používaní. Vyberte si z našej ponuky za skvelé ceny nože s pevnou čepeľou, zatváracie nože, vreckové nože, EDC nože. Böker tiež vyrába svetoznáme nože Böker Plus a nože Magnum.

 

 

 

Kategória noža: Vreckový nôž
Materiál rukoväte: Hliník/Drevo
Materiál čepele:Damašková oceľ
Tvrdosť ocele:61-63 HRC
Hrúbka čepele:3,5 mm
Dĺžka čepele:9,9 cm
Celková dĺžka: 22,9 cm
Hmotnosť:  167 g
Puzdro:Nie
Clip: Áno
Poistka:Linerlock
Využitie noža:EDC nôž

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: