Muela Braco Damascus coral pakwood 11 DAM.M

Kód: BRACO 11DAM.M
Neohodnotené
Značka: Muela
€242
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Poľovnícky nôž s pevnou čepeľou Muela Braco Damascus coral pakkwood 11 DAM.M. Krásny lovecký damaskový nôž s dĺžkou čepele 11 cm a hrúbkou 3 mm, ktorý sa dodáva spolu s elegantným koženým puzdrom v luxusnej zelenej darčekovej kazete spolu s certifikátom. Záštita ako aj pätka noža sú vyrobené z vysoko leštenej ocele. Je to krásny a plne funkčný darčekový nôž vhodný pre zberateľov, poľovníkov, lovcov. Damaskova oceľ vzniká spájaním a plátovaním stoviek vrstiev dvoch ocelí v jeden celok. Čepeľe, ktoré sa vyrábajú zo špeciálnej damaskovej ocele sa vyznačujú svojou tvrdosťou, odolnosťou a pružnosťou.

 

Nože Muela patria k často vyhladávaným pre svoju cenovú dostupnosť a vysokú kvalitu spracovania ako aj používaných materiálov. Muela nože sa vyrábajú v španielskom meste nožiarov Albacete. Na výrobu čepelí používa Muela rôzne druhy nerezových ocelí ako napr. molybdén-vanádiovú oceľ MOVA 440 s tvrdosťou 56-60 HRC, Sandvik 14C28N s tvrdosťou 55-62 HRC, Böhler N690 s tvrdosťou 58-60 HRC a pri nožoch z damascenskej ocele spája dva druhy ocele RWL34 a MPC27 s tvrdosťou 57-62 HRC.Pri rukovätiach na svoje nože si Muela dáva záležať na výbere len tých najkvalitnejších materiálov ako sú jelení paroh alebo búvoli roh, z drevín Cocobolo, Rosewood, Oliva, Kučeravá breza, a z moderných materiálov mikartu pre jej vysokú odolnosť a pevnosť.Vyberte si z našej širokej ponuky Muela za skvelé ceny poľovnícke nože, lovecké nože, nože z damaskovej ocele, damaškové nože, nože na prežitie, športové nože, outdoor nože, taktické nože, nože do lesa a prírody, luxusné nože, bushcraft nože, nože s pevnou čepeľou.

 

Damaškové nože svojou krásou a eleganciou patria na vrchol umeleckého spracovania medzi výrobcami nožov, ktorý ponúkajú kvalitné a luxusné damaškové nože s pevnou čepeľou alebo krásne damaškové zatváracie nože. Nože z damascénskej ocele vznikajú spájaním, zváraním a plátovaním niekoľkých desiatok až stoviek vrstiev dvoch ocelí. Najčastejšie sa jedná o spájanie uhlíkovej ocele a nerezovej ocele dokopy z čoho vzniknú exkluzívne čepele nožov, mečov a iných výrobkov s jedinečnou neopakovateľnou kresbou. Nože z damaškovej ocele a vyznačujú sa svojou tvrdosťou, odolnosťou a pružnosťou.

 

Kategória noža: Nôž s pevnou čepeľou
Materiál rukoväte: Drevo Pakka
Material čepele :Damaškova oceľ
Tvrdosť ocele:57-62 HRC
Hrúbka čepele :3 mm
Dlžka čepele:11 cm
Celková dĺžka: 22 cm
Hmotnosť :  140 G
Puzdro :Kožené
Využitie noža:Lovecký damškový nôž

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: