Nôž Marttiini Lumberjack Antler knife 127013

Kód: 127013
Neohodnotené
Značka: Marttiini
€84
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Nôž Marttiini Lumberjack Antler Knife 127013 je spojením prírodnej elegancie a výnimočnej funkcionality. S jeho rukoväťou, ktorá je v kombinácii paroh, drevo a kvalitnou čepeľou sa jedná o nástroj, ktorý spája krásu a výkon do jedného remeselného diela. Čepeľ noža má dĺžku 10cm, hrúbku 3 mm je vyrobená z kvalitnej a spoľahlivej uhlíkovej ocele X75Cr1 s tvrdosťou do 57 HRC, ktorá zaručujúcej dlhú ostrosť a poskytuje spoľahlivý výkon pri rôznych úlohách. Rukoväť noža je vyrobená z tepelne ošetrenej brezy s dvomi vloženými krúžkami zo sobieho parohu. Nôž Marttiini Lumberjack Antler 127013 má elegantné hnedé kožené puzdro.

 

 

Fínske nože Marttiini sú svojou vysokou kvalitou spracovania ako aj použitých materiálov pri ich výrobe známe po celom svete. Marttiini nože sa vyrábajú v meste Rovaniemi, kde Janno Marttiini v roku 1928 založil fabriku na výrobu týchto krásnych nožov. Severské nože Marttiini kombinujú pri výrobe tradičné materiály a remeselnícke zručností s modernými technológiami. Na výrobu svojich čepelí Marttiini používa kvalitnú nerezovú oceľ, ktorá je často vyleštená do zrkadlového odrazu s tvrdosťou 55-57 HRC, uhlíkovú oceľ carbinox T508 s tvrdosťou 56-57 HRC, alebo krásne čepele z damaškovej ocele, ktoré sú 120 x prekladané a spájané dokopy s tvrdosťou 59-61 HRC. Na výrobu rukovätí Marttini najčastejšie používa prírodný materiál pochádzajúci z fínska ako je kučeravá breza alebo klasická breza, ktoré su rôzne tepelne upravované. Z praktického hladiska je používaná aj gumová zmes na lovecké nože alebo rybárske nože pre jej ľahšiu údržbu. Škandinávske nože Marttiini sú obľúbené a vyhľadávané medzi poľovníkmi, lovcami, rybármi, turistami ako aj zberateľmi nožov.

Z našej širokej ponuky Marttiini si  za skvelé ceny môžete vybrať lovecké a poľovnícke nože s pevnou čepeľou, nože s damascenskej ocele, rybárske nože, filetovacie nože, kuchárske nože, damaškové nože, nože do lesa, nože na prežitie, vreckové nože, kuchynské nože, outdoorové nože, bushcraftové nože, turistické sekery, brúsky na nože, kožené alebo nylonové puzdra na zatváracie nože.

 

Kategória noža:Nôž s pevnou čepeľou
Materiál rukoväte:Tepelne ošetrená breza
Materiál čepele: Uhlíková oceľ X75Cr1
Tvrdosť ocele :55-57 HRC
Hrúbka čepele:3 mm
Dĺžka čepele :10 cm
Celková dĺžka:22 cm
Hmotnosť: 140 g
Puzdro:  Kožené
Využitie noža:Outdoor, Lov
  
  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: